βP3 Tri Complex™- Šafrán, Sofora, Peptidy

βP3 Tri Complex™
Omladzujúce intenzívne ošetrenie s βP3 TRI COMPLEX-om. βP3 Tri Complex™ kombinuje dve aktívne zložky: šafrán a soforu s novou generáciou peptidov na ochranu mladistvého vzhľadu a spomalenie prejavov starnutia v každom veku.

Omladzujúci protokol Fil de Vie™, kotrý sa pri tomto ošetrení používa je výsledok dlhodobého výskumu spoločnosti Sothys™ Paris, ktorý kombinuje intenzívne profesionálne ošetrenie v salóne, omladzujúce séra a omladzujúce krémy. Omladnite až o 6 rokov po 3 ošetreniach! Ako každá žena, aj vy hľadáte možnosti ako zredukovať vrásky a spomaliť prejavy starnutia. Hlavným cieľom je získať žiarivú pleť, ktorá Vám umožní cítiť sa a vyzerať mladšie ako v skutočnosti ste. Toto vysoko sofistikované ošetrenie, spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými metódami Sothys™ Paris, zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr a navyše zažijete skutočný pocit 75 minútovej relaxácie pre viditeľne mladšiu pleť.
späť

Salón Jade, s.r.o

Ivánska cesta 10

821 04 Bratislava

1.poschodie

Ako sa k nám dostanete

MHD:linka 61, vystupite na zástavke Galvániho. Budova Bricoler je oproti cca 150 metrov od zástavky smerom k zástavke Big Media-Slowackého. Autom: V smere od Avionu: na svetelnej križovatke rovno a po 300 metroch do ľava. Pred budovou je bezplatné parkovanie pre klientov. V smere od centra: Prejdete železničné priecestie a po 600m doprava. Pred budovou je bezplatné parkovanie pre klientov.

Kontaktujte nás